Tłumaczenia dokumentów

Sprowadzanie produktów z rynku włoskiego na rynek rodzimy lub eksport towarów na Półwysep Apeniński z naszego kraju to jedna z wielu sytuacji, która wymaga formalnego podejścia do sprawy. Przede wszystkim należy załatwić czynności administracyjne, co bardzo często sprowadza się do tłumaczenia dokumentów na język polski lub ich przekładu na język włoski. Jeżeli potrzebują Państwo doświadczonej osoby, posiadającej stosowne uprawnienia, do wykonania tego rodzaju zleceń, to serdecznie zapraszam do współpracy. Mimo że prowadzę biuro w Szczecinie, jestem otwarta na klientów z całej Polski.

Tłumaczenie dokumentów z uwierzytelnieniem

Zdarzają się przypadki, w których wymogi formalne wymuszają tłumaczenia dokumentów z uwierzytelnianiem, które może wykonać tłumacz przysięgły. Dzięki temu rozwiązaniu przekłady materiału mają moc prawną i mogą być przedstawiane przed urzędami czy też innymi instytucjami państwowymi. Tłumaczenia dokumentów są wymagane w szczególności w przypadkach postępowań administracyjnych i sądowych czy też sprawach spadkowych. W ramach świadczonych usług zajmuję się przekładem z języka włoskiego na polski oraz odwrotnie audytów i sprawozdań finansowych, akt firmowych, pism urzędowych czy też certyfikatów. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób profesjonalny. Dbam o wartość merytoryczną tworzonych przekładów, a także o ich zgodność z oryginałem. Ponadto gwarantuję poufność uzyskanych informacji.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Uwierzytelnianie jest wymagane również w przypadku druków służących rejestracji samochodów sprowadzanych za granicy lub eksportowanych za granicę. Z tego też względu do urzędów muszą trafić przekłady akt pojazdów wykonane przez tłumacza przysięgłego. Jest to niezbędny krok do tego, by auto bez żadnych przeszkód mogło poruszać się po drogach. Tłumaczenie dokumentów samochodowych z języka włoskiego na polski i odwrotnie realizuję w sposób szybki oraz terminowy. Moją pracę charakteryzuje skrupulatność, a także dbałość o to, by przekłady były spójne językowo i merytorycznie. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, to zapraszam do mojego biura w Szczecinie przy ulicy Baśniowej 12 po uprzednim umówieniu lub do kontaktu mailowego.

Informacja o ochronie danych osobowych